Już wkrótce finał konkursu „Tę książkę warto przeczytać”!

Już wkrótce finał konkursu „Tę książkę warto przeczytać”!

W nieco innej formule, ale odbędzie się 18. edycja konkursu na reklamę wartościowej książki dla dzieci i młodzieży, który organizuje Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie Filia w Sochaczewie.

Po cichu liczyłyśmy, że sytuacja epidemiczna zmieni się po feriach i będziemy mogły spotkać się z uczestnikami eliminacji międzyszkolnych, by „na żywo” podziwiać ich występy. Niestety tak nie jest i w trosce o zdrowie nas wszystkich, przenosimy konkurs do „świata wirtualnego”. Oczekujemy od opiekunów uczestników (nauczyciela lub rodzica) nagrań prezentacji (do 3 minut!) i skanów/zdjęć kart zgłoszeniowych. Nagrane telefonem krótkie filmiki prosimy wysłać w wiadomości poprzez Messengera naszego Facebooka  do 10 lutego. Występy możecie nagrywać w domu lub w szkole. Nie ma to dla nas znaczenia. Kategorie wiekowe i kryteria oceniania nie zmienią się. Wystąpienia dzieci będą oceniane przez powołaną komisję konkursową 24 lutego. Tego dnia rano jurorzy zbiorą się w Pedagogicznej Bibliotece, by obejrzeć filmy z popisami uczestników odtwarzane na dużym ekranie i dokonać wyboru tych najlepszych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdyby pojawiły pytania i wątpliwości z Waszej strony lub trudności z nagrywaniem 46 862-27-16.

REGULAMIN KONKURSU

Serdecznie zapraszamy!