Nowy kurs na na platformie e-learningowej.

Nowy kurs na na platformie e-learningowej.

Jeśli lubisz ruch i nie masz pomysłu na zabawę z dziećmi w domu, przedszkolu czy szkole to zapraszamy na platformę e-learningową MOODLE, na której zamieszczony został nowy kurs: Pląsy i zabawy integracyjne w pracy z dziećmi.

Kurs zawiera przykładowe pląsy i zabawy integracyjne, które można wykorzystać w pracy z dziećmi w różnym wieku. Część I Żłobek, młodsze grupy przedszkolne zawiera pokazywanki, pląsy i zabawy kształtujące świadomość własnego ciała i orientację przestrzenną. Część II Przedszkola, edukacja wczesnoszkolna, zawiera pląsy i zabawy, które ułatwiają wprowadzanie nowych dla dzieci pojęć lub cyfr, np. duży – mały. Część III Imprezy grupowe w przedszkolu, szkole, bibliotece, zawiera wesołe, rytmiczne pląsy i zabawy, które sprzyjają integracji grupy, również w sytuacji pracy z dziećmi z różnych środowisk. 

Wspólne gry i zabawy wzmacniają więzi w grupie, ułatwiają nawiązywanie kontaktów, sprzyjają rekreacji i wypoczynkowi. Dzięki nim można zaznać radości, ciepła i uśmiechu w gronie rówieśników i nie tylko.

Zachęcamy do założenia konta na MOODLE i wspólnego bawienia się z dziećmi na całego.