Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Post published:9 czerwca 2022 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie wraz z Filiami otrzymała 18 000 złotych ze środków budżetu państwa w ramach realizacji Priorytetu 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025. Może ci się spodobać również Wystawa poświęcona Julianowi Fałatowi 5 lipca 2023 Polecamy: Byłam, byliśmy : wspomnienia / Irena Jurgielewiczowa. Łódź, Wydawnictwo Akapit Press, [200?]. ISBN 83-88790-10-2 27 marca 2023 WYPLATANE ANIOŁY – warsztaty stacjonarne 4 stycznia 2022
Polecamy: Byłam, byliśmy : wspomnienia / Irena Jurgielewiczowa. Łódź, Wydawnictwo Akapit Press, [200?]. ISBN 83-88790-10-2 27 marca 2023