Nowości, GRY – sierpień, 2022

Nowości, GRY – sierpień, 2022

Okładka gry: Squla. Wyzwania matematyczne
Squla. Wyzwania matematyczne [Pomoce dydaktyczne]. Klasa 3-4, Warszawa, Granna, copyright 2017. W pudełku: 31 kart z zadaniami, 12 kart z odpowiedziami, 2 karty kontrolne, instrukcja. Dla 2-4 graczy. Wiek 8-11 lat. Jak obliczyć wynik działania? Dzięki tej grze z łatwością można opanować tę umiejętność. Wystarczy poznać zadanie i dopasować jedną z trzech kart z odpowiedziami.
Okładka gry: Ortografia z mrówką i borówką
Ortografia z mrówką i borówką [Pomoce dydaktyczne]. Karty obrazkowe, [Bożena Dybowska ; ilustracje Magdalena Popovics], Warszawa, Wydawnictwo Edgard, 2015, ISBN 978-83-7788-524-6. Zestaw kart dla dzieci uczących się w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Przeznaczony jest do nauki i utrwalania ortografii języka polskiego zarówno w szkole jak i w domu. Na 10 kartach zamieszczono reguły ortograficzne a na pozostałych 100 kartach znajdują się słowa, których te reguły dotyczą. Zestaw zawiera: 110 kolorowych kart ze słówkami, książeczkę z pomysłami na gry i ćwiczenia. Wiek 6-9 lat.
Okładka gry: Karty Grabowskiego. Gry logiczne
Gry logiczne [Pomoce dydaktyczne], [Andrzej Grabowski, Justyna Grabowska-Dybek], Szczecinek, Karty Grabowskiego Mateusz Grabowski, copyright 2014. Opisy gier i informacje na temat kart matematycznych "Gry logiczne" znajdują się w książce "Gry i łamigłówki matematyczno-logiczne z Kartami Grabowskiego "Gry logiczne". W opakowaniu: 36 kart, 63 patyczki w 3 kolorach, kostka do gry, 4 pionki. Dla 1-4 graczy. Wiek 5+.
Okładka gry: Memory Game - Supermarket
Memory Game - Supermarket [Pomoce dydaktyczne], Legionowo, Regipio, [2017]. Gra pamięciowa jest jednym z najlepszym sposobów nauki koncentracji i ćwiczenia pamięci. Memory Game spełnia dodatkowo istotne zadanie - uczy angielskich słówek mimowolnie. To świetna gra, dzięki której szybko i przyjemnie nauczysz się nowych słówek. W pudełku: 72 kartoniki z 36 angielskimi słowami, instrukcja, inne propozycje zabaw, kod QR. Dla 1-3 osób. Wiek graczy 4+.